Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
520 postów 3361 komentarzy

RP - Primum Non Nocere

Ryszard Opara - Lekarz z powołania. Polak - Patriota. Humanista. Misja i Cel Mojego Życia - Pomagać innym ludziom.

KONIEC ŚWIATA? – Epilog. Część 3 i 2

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Finansowa strona medalu Coronavirusa. UWAGA!!! - Część nr 3 - EPILOG - (część 3 - wstawiona do częsci 2) - Część 2 poniżej.

Aby - tak na poważnie pomyśleć o przyszłości – najpierw trzeba zrobić dokładną analizę teraźniejszości.
A jeżeli obecnie ludzkość (w swojej większości), jest aktualnie na bezdrożach nicości, tymbardziej ważna jest odpowiedź na pytania:
„Dlaczego jesteśmy Tu i Teraz?; Gdzie MY jesteśmy?; Jak do tego wszystkiego doszło?
Co dalej; z kim, jak i dlaczego? Kto ponosi odpowiedzialność?
Jak, i czy wogóle można powrócić do normalności?


Kilka słów wyjaśnienia:
Po globalnym kryzysie finansowym 2007/8, Banki i Rządy Centralne, starały się jakoś nadal utrzymać, globalny (chory) system finansowy przy życiu. Robiły to skutecznie przez ok. 11 lat; dzięki coraz większym zastrzykom pieniędzy i obniżkom stóp procentowych. Ale wszystko, było tylko „łataniem dziur” wadliwego systemu, który powoli umierał; zaczął staczać się w nicość. No i ostatecznie ta strategia przestała skutecznie działać w 2019 r.

Jak pokazały poważne zawirowania na rynkach finansowych w ciągu ostatnich kilkunastu tygodni, cały system finansów globalnych - załamuje się. „Fundusze hedgingowe” - poniosły ogromne straty w wyniku tego procesu i obecnie próbują zrekompensować przynajmnie częściowo straty na dwa sposoby:

Po pierwsze, ciągle „obstawiają” spadające ceny, a po drugie, ze względu na swoją siłę rynkową, domagają się coraz większych poratowań (zastrzyków gotówki) od Banków Centralnych i Rządów krajów całego świata.

Działania te, nie przyczyniają się jednak do ożywienia systemu, nie mają szans; ale wprost przeciwnie – jeszcze bardziej pogarszają krach; przede wszystkim mają coraz bardziej negatywny wpływ na ludzi pracy (zatrudnienie) co w rezultacie, w najbliższym czasie zaskutkuje w niespotykanym stopniu: masowym bezrobociem i ubóstwem.

Dodatkowo takie „pasożytnicze” zachowanie Funduszy Hedgingowych i Banków Centralnych, które myślą w kategoriach jutra ale krótkoterminowo...może też bardzo zdenerwować masy - przeciwko nim i ich pomocnikom w polityce i mediach...interesach.
Coś więc trzeba było zrobić???

Zdecydowano gremialnie; „tak na wszelki wypadek”, odwrócić uwagę ludzkości od rzeczywistości, a przy okazji może na tym zarobić. Przynajmniej krótkoterminowo.
Co będzie dalej...kogo to obchodzi? Niech się martwią o to następcy! OBECNI żyją dniem wyłącznie dzisiejszym!

A więc w tych okolicznościach, finansowego zagrożenia globalnym bankructwem, trzeba było najlepiej - użyć własnych kluczy generacji „złych mocy” i wykreować – masową, globalną histerię o niespotykanej dotąd skali, np. Pandemię Covid-19, zrealizować wszystko poprzez „światową organizację ochrony zdrowia” - WHO; przy zaplanowanej dobrze, stosownie głośnej współpracy - światowych środków masowego ogłupiania - mediów...!

Wszystko przecież w oczach opinii publicznej, będzie robione w imię globalnej ochrony zdrowia, wszystko dla „dobra ludzkości”. A więc – jest szansa na duży sukces medialny, odzwierciedlony ludzką naiwnością i głupotą.
Tak może będzie najlepiej; właśnie w ten sposób, będzie można odwrócić uwagę całej ludzkości, od grabieży ich własnego światowego majątku. Ostatecznie przegrani – i tak nie mają nic do powiedzenia. Oni muszą zapłacić!

Wszystkie sprawy; cała „Pandemia Covid-19” oczywiście będzie kontrolowana, przez określone globalne interesy, samozwańczych „Elit i Liderów ludzkości”. W ramach pandemicznego zamachu na ludzkość; w razie potrzeby, stworzy się szybko całkowitą izolację państw oraz społeczeństw, ograniczy totalnie ruch międzynarodowy; następnie wprowadzi „Globalny Stan Wyjątkowy” i za pomocą nadzwyczajnych rozporządzeń podleglych Rządów, policji i wojska- stłumić każde niezadowolenie mas.

Wszystkie działania będą robione pod płaszczykiem dobra dla przyszłości ludzkości; walki o zdrowie, życie oraz przetrwanie ludzkości; czyli globalnej wojny przeciwko zagrożeniom wynikającym z Infekcji Wirusowej Covid-19.

Dla samozwańczych Liderów i Elit Ludzkości – nie ma żadnego znaczenia, że przecież:
Rzeczywistość naszej współczesności – bez względu na to jak się ją kreuje – jest prosta i bezwzględna.
Wszelkie prawdziwe wartości materialne – muszą być oparte na pracy (fizycznej i umysłowej).
Pieniądz może pokrywać - albo też może być - miernikiem tych właśnie wartości.
Ale pieniądz – jako taki – nie może być towarem.
Pieniądz jest tylko papierem. Ma wartość tylko wtedy – jeżeli ma pokrycie w towarach (pracy).

Niemożliwe jest wykreowanie prawdziwych wartości materialnych – poprzez manipulacje pieniądzem czy też rozmaitymi „papierami wartościowymi”, funduszami, obligacjami, papierowymi zobowiązaniami.
Taka działalność – prędzej czy póżniej – musiała się (prędzej czy później) - zakończyć klęską dla ludzkości.
Jak widać taka działalność – musi doprowadzić do globalnego konfliktu – WOJNY albo Pandemii.
W takich właśnie przełomowych czasach – obecnie żyjemy.

QUO VADIS HOMINE?

Dr Ryszard Opara

PS. Obecnie, chyba już NIKT – nie ma wątpliwości:
WHO (Światowa Organizacji Zdrowia) była i jest „tubą propagandową”, reprezentującą interesy globalnych firm farmaceutycznych, produkujących rozmaite szczepionki, leki przeciwwirusowe oraz zestawy diagnostyczne.

Jest to znakomity głobalny interes, i żeby ten własnie interes dobrze się kręcił, trzeba co pewien czas najpierw skonstruować jakąś nową mutację wirusa grypy (wszechobecny na naszym świecie), potem cicho wprowadzić -
„na rynek”... a reszta tego biomedycznego interesu, będzie tylko kwestią czasu -no i odpowiedniej propagandy.
Wstępne przedbiegi z wirusem „grypy świńskiej” a potem „grypy ptasiej”, jakoś nie bardzo były udane...z wielu różnych powodów; nieważne.

Problemem jednak była ludzkość; nie udało się sprzedać globalnie, wszystkich wyprodukowanych szczepionek. No i biznes, przestawał się kręcić.
Niestety, najbardziej nieprzewidywalną rzeczą w interesach - jest przecież czynnik ludzki...
Na „ptasią i świńską grypę” – miały przecież, zgodnie z planem, umrzeć miliony, tymczasem... niestety umarły – tylko nieliczni, jakieś tam setki. Skandal i niewdzięczność – dla inwestorów.

Ale...trzeba wykorzystawać doświadczenia - przecież, najlepiej się uczyć...na własnych błędach.
Wprowadzenie „na rynek świata ”, koronawirusa było, już od samego początku bardzo dobrze zaplanowane.

Opierając się na błędach przeszłości, zdecydowano rozpocząć epidemię w dalekich Chinach (Wuhan).
Cóż to za problem - podrzucić gdzieś, ileś tam probówek wirusa. Wiadomo, wirus i tak wejdzie w tłumy.
A Chińczycy, to naród bardzo liczny; kontaktowy; zupełnie inna cywilizacja – na pograniczu współczesności.
Poza tym Chińczycy, siłą rzeczy, to najbardziej podróżniczy Naród Świata...więc rozniosą wirusa po kraju i całym świecie. Względów, które przemawiały za rozpoczęciem epidemii, właśnie w Chinach, było zapewne bardzo wiele. Nie wszystkie są ważne i zrozumiałe...

Istotne niewątpliwie były kwestie strategii globalnych; walki o dominację nad światem surowców, gospodarki, produkcji, pieniądza –według strategii NWO, dla których Chiny, jako bardzo prężnie rozwijające się państwo, stanowiło coraz większe zagrożenie. A więc, tak to się zaczęło...

Oczywiście światowe media i struktury; Rządy zaprzyjaźnionych państw – stały już w całkowitej gotowości.
Całą resztę globalnego przedstawienia –czyli Pandemii „Covid-19” – wszyscy doskonale znamy.
Ciągle oczywiście, najbardziej niepewną sprawą, jest czynnik ludzki, kwestia umieralności, więc zdecydowano zaatakować, głównie osoby starsze, bardziej wrażliwe, mnie odporne z powodów rozmaitych komplikacji, dodatkowych problemów chorobowych. Wszystko dobrze zaplanowane! Komu zresztą potrzebna starość...

To tylko niekończące się, rozmaite zobowiązania i kłopoty budżetowe. Bez sensu eknomicznego.
Wprowadzono, do masowego użytku medialnego tzw. CFR (Case Fatality Rate)-„ współczynnik umieralności”, który dla osób starszych, w tej sytuacji - będzie bardzo wysoki i przemawiający dobrze do wyobraźni –
nie zawsze własciwie poinformowanej opinii publicznej.

No i cel został szybko osiągnięty. Obecnie, każdy człowiek, który umiera na świecie, umiera z powodu Covid-19?
Albowiem, jak wiadomo- „Strach ma wielkie oczy” – a więc wszędzie na całym świecie, powoli wprowadza się rozmaite ograniczenia, zakazy, kwarantanny, powszechną izolację społeczeństw.

Ale...przejdźmy raz jeszcze - do zasadniczego – albo całkowicie nadrzędnego - sedna sprawy!
Jak wspominałem wyżej, u podstaw/podłoża wszystkich ostatnich globalnych działań, od samego też początku, leży kwestia właściwego rozwiązania narastających, światowych problemów ekonomicznych.

Niewiele się o tym mówi, a przecież tak naprawdę, jest to najbardziej istotne- „Globalne Clue” Pandemii Covid.
Stoimy, obecnie – cały Nasz Świat – na skraju przepaści. Przepaści wszelkich wartości i pieniądza.
Każdy Krok w Każdą Stronę – to Krok w Nicość.

„Świat Zachodni”, z Ameryką na czele, tak naprawdę stoi w obliczu globalnego bankructwa wartości - czyli bankructwa gospodarczego, finansowego...i tak wogóle wszystkiego wokół tych właśnie spraw.

To przecież chyba oczywiste - znane z „fizyki pieniądza” – środowisko naczyń połączonych, w którym obecnie funkcjonuje cywilizacja zachodnia. Nie da się już tego rozwiązać, poprzez kolejną emisję, pieniądza, obligacji; papierów wartościowych – czy jakichś innych „wirtualnych tricków”.
To wszystko maksymalnie nadmuchany już balon pieniądza..., ktory właśnie na naszych oczach pękł.!!!

Elity i Liderzy ludzkości zdecydowali – jako epilog nakręcić Film – dla ludzkości.
Scenariusz jest wypadkową wydarzeń finansowo/politycznych w globalnej wojnie o kontrolę nad światem.
Główne, „startowe wytyczne” scenariusza były dawno gotowe.
Resztę dopisze sama historia oraz usłużne, przyjazne media; w oparciu o histerie - tragizmów każdej chwili.

Tytuł filmu: „PANDEMIA COVID-19”
Producent i Reżyser: - WHO knows? Kto wie: „Elity – Liderzy Globalnej Finansjery”. Beneficjenci.
Realizator i scenarzysta: WHO, z pomocą (zaprzyjażnionych) Rządów - wszystkich krajów świata.
Obsada Aktorska – ludzkość całego świata.
*Film jest robiony obecnie „na żywo”, będzie w trakcie realizacji...aż do końca świata...
Poszczególne odcinki kręcone są w różnych krajach świata.

Wiele epizodów jeszcze nie do końca jest znanych.
Jedno jest pewne: „Happy endu” –napewno nie będzie.

Ces’t la Vie – and Let it Be.

KONIEC części 3
Dr. Ryszard Opara
 

KONIEC ŚWIATA??? – WHO knows. (Kto wie?) Część 2.


Działalność Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), w ostatnich latach- stawia przed nami wiele znaków zapytania; które też nieprzypadkowo powstały na marginesie ostatnich zdarzeń - Pandemii Covid 19.

Podaję kolejne przykłady, które moim zdaniem nie powinny budzić wątpliwości... 

Jak wspomniałem w odcinku 1 - WHO jest kierowana, przez grupę zorganizowanych sponsorów, którzy działając pod przewodnictwem Billa Gates, reprezentują tak naprawdę interesy globalnych koncernów farmaceutycznych (lista znana, wymieniona) – oraz oczywiście swoich własnych interesów.

Jak wiadomo „ręka – rękę myje” a Fundacja Billa Gatesa jest największym prywatnym sponsorem WHO – a z drugiej strony (co z pewnością nie jest czystym przypadkiem), Bill Gates jest jednym z największych akcjonariuszy, kilku wiodących koncernów „Big Pharma” (GSK, Roche, Pfizer, Sanofi, Novartis...).

Oczywiście, jest kwestią może dyskusyjną sprawa czy „duży sponsor”, może zgodnie z prawem dyktować – jak są wydawane jego dotacje; czyli warunki oraz główne cele działalności Instytucji Światowej (jaką jest, bez wątpienia WHO), ale kiedy chodzi o takie pieniądze (miliardy USD)... niewątpliwie - „wszystkie karty (i motywy) sponsorów, powinny być właściwie położone na stole – w sposób całkowicie otwarty dla opinii publicznej. Niestety -
W realiach naszej współczesności – te sprawy, moim zdaniem wyglądają zupełnie inaczej...

Moim zdaniem, nadrzędnym celem działalności charytatywnej Billa Gatesa i wielu innych - jemu podobnych, jest po prostu pomnażanie swoich olbrzymich fortun, pod pozorem „dorboczynności”
A czy może być lepszy interes jak manipulacja zdrowiem człowieka - i lepszy partner („koń trojański”) – jaką jest taka instytucja „globalnego dobra publicznego” - WHO...? 

Bill Gates o Oni wszyscy dobrze wiedzą - jak robi się duże pieniądze; jak to trzeba robić w skali globalnej oraz w sektorze takim- jak produkcja leków, szczepionek... Przecież to handel nadziejami na zdrowie...

Robią to z wielkim powodzeniem od lat - chociaż zdarzały się im też i błędy - dla przykładu: 

Sponsorzy WHO (czyli WHO) i Bank Światowy w 2017roku wraz z tzw. Firmami Reasekuracyjnymi - (Koncerny nadrzędne, finansujące Firmy Ubezpieczeniowe - np. Zdrowia), założyły kilka dużych tzw. „funduszy ratunkowych” (Hedging Funds) - tak na wypadek jakiejś nowej Pandemii, które według ówczesnego prezesa „mógłyby uratować miliony ludzi” – na całym świecie.
Sercem tych funduszy były (i nadal są) - tak zwane „obligacje pandemiczne”, które były kupowane przez dużych inwestorów, np. fundusze emerytalne, (a więc podmioty zarządzające aktywami emerytów i fundacji), a które zapewniały im odsetki do 11%/rok - gwarantowane w wielu krajach przez państwo. („Superannuation funds”).

Inwestorom groziła jednak też utrata części lub wszystkich pieniędzy, zapłaconych za te obligacje, w przypadku np. wybuchu pandemii, której nie byłoby można w żaden sposób kontrolować. 
Taki, akceptowalny rynkowo – poziom ryzyka inwestycyjnego, w tzw. „papiery wartościowe”. 
Oficjalnie – zgodnie z ustaleniami WHO - „obligacje pandemiczne” miały być wykorzystywane w celu pomocy potrzebującym krajom - w przypadku wybuchu pandemii.
Dlatego zresztą, tak ważne było też, w tej sytuacji zaangażowanie koncernów farmaceutycznych, prowadzących badania nad wirusami, produkujących leki, szczepionki. Kwestia – wiarygodności!

Ale...od samego początku były i nadal są pewne problemy – napisane oczywiście „drobnym drukiem”.
Wypłata tych pieniędzy z obligacji, wiązała się bowiem z ścisłymi kryteriami utworzonymi przez WHO, określonymi umownie - na kilkuset stronach dla każdej obligacji. 

W 2018 roku, wirus Ebola zaszalał w Kongo i szybko zabił ponad dwa tysiące ludzi, (był to drugi najpoważniejszy wybuch tej groźnej choroby). Jednak tylko niewielka część pieniędzy ($61 mln) została wypłacona, ponieważ niewielki wydruk obligacji zawierał następującą klauzulę: „finansowana choroba”- musi przekroczyć granicę między dwoma krajami sąsiadującymi; i to w ciągu określonego czasu, musi też być, nastąpić zgon - przynajmniej 20 ofiar. 

A np. w Ugandzie, kraju sąsiadującym z Kongiem, WHO... wykryło w tym czasie - tylko, niestety - 3 zgony. Ponadto, wypłacono te 61 milionów USD i to 3 miesiące po wybuchu tej „pandemii”, więc nie można było i tak, już dłużej zapobiegać... wczesnemu, dalszemu rozprzestrzenianiu się choroby. Było to bez sensu.
Dodatkowo...
Raporty niezależnych audytorów, opublikowane po pandemii wirusa Ebola na temat skuteczności obligacji pandemicznych wykazały, że do tamej pory tak naprawdę, wydano więcej pieniędzy na interesy (prowizje) różnych inwestorów finansowych, niż na...te kraje dotknięte wirusem Ebola.

Kolejnym przykładem manipulacji finansowych WHO, okazały się tzw. „Hedging Finanse” – czyli Fundusze Zabezpieczenia, organizowane przez różne prywatne firmy finansowe, które mogły działać jak banki, ale nie podlegają ich ograniczeniom. 
To właśnie - WHO (za namową sponsorów) - zainicjowało powstanie wielu takich funduszy i finansowania!
Po uzyskaniu zgody instytucji regulujących i aprobaty WHO; wiele banków zdecydowało stworzyć tak trochę „na boku” własne „fundusze hedging”, (dokładnie to, czego wcześniej zabraniano). 

W rezultacie Fundusze i Finansowanie Hedgingowe”, rozwijały się szybko, stawały się coraz silniejsze i aktualnie zdominowały dziś – wiele światowe spraw finansowych. 
Wiadomo, nic tak dobrze nie działa na inwestorów - jak prospekt/obietnica szybkich zysków – a jeszcze, jak to jest zabezpieczone przez Państwo, albo wiarygodną światową organizację, jak są w tym wszystkim wielkie koncerny świata farmacji...
Ale...

Ze względu na ciągłą pogoń/poszukiwanie większych szybkich zwrotów, dajacych duże możliwości zysku, w dziedzinie farmaceutyków, (obecnie najbardziej dochodowego przemysłu na świecie), Fundusze Hedgingowe zaczęły też inwestować - w duże koncerny farmaceutyczne, robiąc to w przekonaniu, że w ten sposób, będą mogły wpływać na ich działaność, jak i na poczynania WHO.
Czyli pieniądze inwestorów zaczęły się obracać w kółko – a trzeba było też płacić dywidendy, prowizje, opłacać niemałe koszty działalności...Zaczęło się więc tworzyć takie „Zamknięte kółko absurdów współczesności”. 

WHO – jako międzynarodowa organizacja koordynująca problemy świata ludzkości oraz jej główni sponsorzy – czyli „de facto” – ZAZRZĄD, ze względów rozmaitych manipulacji finansowych, oraz ciągle niezaspokojoną i narastającą rządzą pieniądza - znaleźli się więc - w bardzo trudnej sytuacji.

Trzeba było... szybko znaleźć jakieś realne, możliwe i najbardziej przekonywujące światową opinię publiczną – kreatywne rozwiązania. Połączyć siły, wykorzystać doświadczenia z przeszłości i uderzyć mocno oraz celnie w rozmaite słabości ludzkości. 
Alternatyw było zresztą niewiele..., czasu też brakowało - decyzję podjęto szybko...
Nakręcimy Film – film dla ludzkości.

Scenariusz będzie wypadkową wydarzeń finansowo/politycznych, w globalnej wojnie o kontrolę nad światem. Główne wytyczne scenariusza były gotowe. Resztę dopisze historia oraz usłużne, przyjazne media – w oparciu o histerię - tragizmów danej chwili.

Tytuł filmu: „PANDEMIA COVID-19” 
Producent i Reżyser:.....Kto wie? - WHO knows? Elity – Liderzy Globalnej Finansjery.
Realizator i scenarzysta: WHO, z pomocą (zaprzyjażnionych) Rządów - wszystkich krajów świata.
Obsada Aktorska – ludzkość całego świata. 
*Film jest robiony obecnie „na żywo”, w trakcie realizacji. 
Poszczególne odcinki kręcone są w różnych krajach świata. 
Wiele epizodów jeszcze nie do końca jest znanych.

Jedno jest pewne: „Happy endu” –napewno nie będzie.Ces’t la Vie – and Let it Be.

Koniec Części nr 2.
 

 

 

KOMENTARZE

 • Jeden krok za daleko
  Dzień dobry Panie Ryszardzie, tak się zastanawiam, czy organizując obecny kabaret "walki z korona wirusem" międzynarodowi lichwiarze nie posunęli się o jeden krok za daleko?
  Gdy te same środowiska co obecnie zorganizowały w Republice Waimarskiej krach na giełdzie berlińskiej w wyniku którego Niemcy straciły kontrolę nad swoją gospodarką, to pojawił się Hitler i uzyskał masowe poparcie Niemców. Jak to zakończyło dla Żydów, wiemy!
  Czy tym razem nie zakończy się to podobnie??
  Oczywiście 5, dobrze opracowany temat!
 • Autor@
  -
  Interesujący artykuł.

  Informacje zmuszają do refleksji: "co przeciętnie bogaty mężczyzna może przeciwstawić nieprzeciętnie bogatemu mężczyźnie?"

  Nie siląc się na oryginalność odpowiem ; "NIC, chyba, że ma dobre układy ze ŚWIADOMOŚCIĄ WSZYSTKOŚCI, ale ONA oczekuje współpracy świadomości osobistej , a ta jest zarośnięta przez chwast medialnych religii"

  Pozdrawiam
 • @władek 09:59:58 ...Jeden krok za daleko...
  -

  Powinniśmy założyć, ze rządzący mają zawsze kilka "kroków zapas ".
  Zwłaszcza, że tzw. ludzkość drepcze w miejscu lub kręci się w kółko.
 • 5*
  Strach przed koronawirusem - oszustwo stulecia? Polski lektor
  https://www.youtube.com/watch?v=6xk53fpxyB4&feature=youtu.be
 • a czy ludzie są zdolni założyć i utrzymać konkurencyją organizację
  SAMOOBRONY ?
 • @Nathanel 12:23:14
  To jest zagadka,

  kiedyś zarabiano na szarych ludziach oszukując ich, tyranizując ich,

  teraz zarabia się łącząc oszustwo z zabijaniem,

  na świecie bieżąca śmiertelność wzrosła do 21% !!!

  jakoś dziwnie w wordometrer strony poświęcone Polsce i UK zostały pozbawione podsumowania śmiertelności,

  według danych bieżąca śmiertelność w UK to jakieś 96%,

  oczywiście, śmiertelność będzie spadać z tytułu różnicy czasu potrzebnego do uznania kogoś za wyzdrowiałego w porównaniu do czasu umierania, ale obecna górna granica śmiertelności jest szokująca.
 • @Nathanel 12:23:14
  Nie zmarli.
  Wielu Chińczyków miało po dwa i więcej telefonów komórkowych i część z nich po zamknięciu biznesów zlikwidowało abonamenty telefoniczne.
  Powielasz bzdury!
 • @interesariusz z PL 12:33:51
  "śmiertelność w UK to jakieś 96%"
  To szokujące!
  Jak wielka może być głupota ludzka...
 • @interesariusz z PL 12:33:51
  Zaskakująca różnica w organizacji państwa
  Włochy - bieżąca śmiertelność 43%
  Niemcy - bieżąca śmiertelność 5%

  i jeszcze dla porównania

  Hiszpania - bieżąca śmiertelność 26%
  Polska - wartość mniej miarodajna, bo to początek - bieżąca śmiertelność 38%
 • @interesariusz z PL 12:40:56
  Koronawirus. Mapa Polski i Świata.
  https://wiadomosci.wp.pl/koronawirus-mapa
  Aktualizacja: 4/4/2020, 5:06 AM

  UK:
  Wszystkie potwierdzone: 38,697
  Wszystkie śmiertelne: 3,611
  Hiszpania:
  Wszystkie potwierdzone: 119,199
  Wszystkie śmiertelne: 11,198
  Włochy:
  Wszystkie potwierdzone: 119,827
  Wszystkie śmiertelne: 14,681
  Niemcy:
  Wszystkie potwierdzone: 91,159
  Wszystkie śmiertelne: 1,275
  Polska:
  Wszystkie potwierdzone: 3,503
  Wszystkie śmiertelne: 73 co oznacza śmiertelność na poziomie 2%!!!
 • @Robik 12:38:23
  Mogą też unikać promieniowania elektromagnetycznego.
 • @Robik 12:40:22
  kto niby jest głupi ?
 • @Robik 12:50:19
  dobrze byłoby się trochę poduczyć,

  nie wiesz, ilu z jeszcze chorych umrze.
 • Światowy, czarci
  pomiot - nie tylko dla zarabiania pieniędzy zorganizował to, całe WHO - ale przede wszystkim zorganizował to, całe WHO do depopulacji na wiele sposobów - a ponadto organizacja ta ma pomagać w przerobie ludzkości na szatańskie odchody w ogole.
  Wniosek?
  Wszelkie organizacje, agendy, instytucje, urzędy, etc., etc. - organizowane i wspomagane finansowo przez czarci pomiot - służą tak naprawdę do jednostronnej - niejednokrotnie zakamuflowanej - ich walki z człowiekiem stworzonym przez Boga - na tej Ziemi.
 • @demonkracja 13:11:05
  Tak to wyglada ze patologiczne organizacje np. WHO,ONZ,trybunaly miedzynarodowe itp. stworzyla patologia dla swoich celow.
 • @interesariusz z PL 13:07:35
  "nie wiesz, ilu z jeszcze chorych umrze."

  Zgaduję, że Ty już to wiesz, stąd ta wysoka śmiertelność.
 • @Robik 12:50:19
  Jak mawiał Twain, kłamstwo stopniujemy następująco:
  - kłamstwo
  - bezczelne kłamstwo
  - statystyki

  Te wszystkie statystyki są manipulowane, a Niemcy zawsze chcą wyjść na nadludzi, więc inaczej "liczą" chorych, zdrowych, zarażonych i wyleczonych, a wyniki widać... Dlaczego akurat u nich miałby wirus "zachowywać się" inaczej...

  Zgodnie z zasadami epidemiologicznymi, osoby zarażone, ale nie przejawiające oznak choroby, traktować należy jako zdrowe. Dlatego te statystyki zarażonych, bez informacji o zarażonych z objawami, to zwykła manipulacja.

  Czy izolujemy ludzi, czy nie i tak zakażona wirusem zostanie większość populacji każdego kraju, a spowalniając ten proces, wydłużamy tylko okres stagnacji gospodarczej. Żeby potem z biedy więcej ludzi nie umierało niż teraz na tą zarazę. W tym tempie, w jakim obecnie w Polsce rozprzestrzenia się wirus, siedzenie w domu i zatrzymanie gospodarki mamy pewne jak w banku do końca wakacji, a może nawet do końca roku. Kto ma tyle środków schowanych w skarpecie, żeby tego doczekać?
 • @rumpelsiltskin 13:46:22
  "Te wszystkie statystyki są manipulowane"
  Dopuszczam taką możliwość.
  Powiem więcej, jest to bardzo prawdopodobne.
  Niektórzy z komentatorów uważają, że są one zawyżane a jeszcze inni, że zaniżane.
  Janusz Korwin-Mikke w Sejmie: Mordujecie gospodarkę!
  https://www.youtube.com/watch?v=GLxqVsmORiw
 • Korona to nie epidemia.
  https://scontent-ort2-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/90960223_10219689596964924_4749809860269309952_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_sid=110474&_nc_ohc=E4_FayuUBL4AX_Jiubz&_nc_ht=scontent-ort2-2.xx&oh=33c8245dd9b34a06d7dbcac330a82c9f&oe=5EAD5D3F
 • @Robik 12:38:23
  //Powielasz bzdury!//

  Nawet wiem po kim...
 • @Nathanel 12:23:14
  Co nie panie Gadowski?
 • @Nathanel 12:23:14
  Czy inny plociuch...
 • Zasoby pieniężne B. Gatesa czy fortuny innych zamożnych ludzi,
  przerastają moją wyobraźnię. Stąd czy on powiększy swoją fortunę i o ile, nie ma dla mnie znaczenia, bo to już jest abstrakcja. Myślę, że wielu tak właśnie widzi ten problem.

  Myślę, że samo powiększanie pieniędzy nie jest celem, a pieniądze są środkiem do celu. Takim celem może być władza na ludźmi, albo "życie wieczne".
  Władzę jakąś już B.Gates osiągnął, a teraz wpisuje się do historii świata na wieczną pamięć.

  Prezydenci USA i inni amerykańscy prominenci fundowali uczelnie, biblioteki, centra kulturalne i inne obiekty swoje imienia. B. Gates też wie, że jedynym sposobem do wieczności jest pamięć u potomnych i też właśnie ją sobie buduje.
  Zapewne fundacja jego imienia przetrwa dłużej niż on sam i na to on właśnie liczy.
 • Do przemyślenia. ... . To nie jest fikcja. .
  Film w którym wszyscy bierzemy udział jest niestety nie fabularny ale rzeczywistością, dokumentalny. Każdy z aktorów pierwszego, drugiego czy trzeciego planu i pozostali uczestnicy w ilosci milionów a nawet miliardów gra swoją dramatyczną obecnie rolę chociaż faktycznie do tej roli kompletnie jest nie przygotowany. Wszystko dzieje się w realu i spontanicznie z niewiadomą końcową sekwencją dla każdego
  w tym długometrażowym stworzonym celowo dramacie.

  Twórca tego dramatu oficjalnie jest nie znany, ale są poszlaki że kryje się w amerykańskich strukturach trudniących się badaniami i produkcją broni biologicznej.
  Czy kiedykolwiek zostanie zdemaskowany ? Obawiam się że nie.
  Po dzień dzisiejszy zleceniodawca zamachu w Dallas na John Kennedy jest
  nie ujawniony, chociaż poszlaki wskazują na amerykańskie służby lub na prawicowych ekstremistów. Ten który strzelał Oswald został natychmiast zlikwidowany przez Rubiego.
  Tak właśnie działa system który nazywa się władza mającą do dyspozycji wszelkie możliwości mordowania, oszukiwania, sponsorowania i bezkarnego rządzenia. A ten stan umożliwia ogromny w miliardach kapitał ludzi mających wpływ na bieg historii na bieg wydarzeń, którzy dla swoich niecnych celów finansują działalność zbrodniczych instytucji i opłacając odpowiednich wyzutych skrupułów ludzi wywołują wojny, dywersje, zarazy i manipulują całymi państwami mając do dyspozycji wszelkie środki medialnej propagandy i politycznych usłużnych marionetek a w tym miliardy naiwnych wierzących w amerykańską polityczną uczciwość i demokrację !

  Trwające dziesięć miesięcy dochodzenie komisji Warrena w tej sprawie (1963–1964) stwierdziło, że prezydent został zamordowany jedynie przezLee Harveya Oswalda i że Jack Ruby również działał sam, gdy zastrzelił Oswalda, zanim ten mógł stanąć przed sądem. Stwierdzenie to było początkowo wspierane przez amerykańskie media, jednak badania prowadzone od 1966 do 2004 wykazały, że aż 80% Amerykanów podejrzewa, że doszło do zorganizowanego zamachu i zatuszowania dowodów" .

  Pozdrawiam
 • @Anna-PK 16:59:30
  Temat przyspiesza ponieważ winnym robi się koło tyłków gorąco . Polecam : https://www.courtlistener.com/recap/gov.uscourts.casd.660353/gov.uscourts.casd.660353.3.0.pdf
 • @Repsol 09:17:36
  Piękny poczet oskarżonych/pozwanych skurwysynów (przepraszam za dosłowność ale trzeba) i zarzuty godne szubienicy i dołu z wapnem.
  Dziękuję za linkę.
 • @Jozio z Londynu 13:36:59
  a śmiertelność z powodu jednej znanej mi baby to 1 / 8 miliardów, bo tylko jeden głupi popełnił samobójstwo.
 • @Robik 13:44:56
  właśnie nie wiem, stąd jedynym miarodajnym współczynnikiem jest właśnie

  bieżąca śmiertelność = liczba zmarłych / (liczba zmarłych + liczba wyzdrowiałych)

  na początku epidemii nowej choroby może wynosić i 100%, a potem maleje w miarę, jak uczymy się tę chorobę zwalczać
 • @rumpelsiltskin 13:46:22
  Fakt, ale trzeba było nie likwidować szpitali, przemysłu terenowego produkujące maski i inne kryzysowe artykuły. Wtedy separacja nie byłaby potrzebna.

  Powtarzam, gdybyśmy mieli maski (przed kryzysem 30gr sztuka) i okulary/gogle (od 10 zł sztuka), moglibyśmy normalnie żyć w owych maskach i okularach,

  ale NIE MAMY
 • @interesariusz z PL 10:18:00 Szumowski puścił farbę
  "Ale wiadomość, która mnie bardzo cieszy, jest taka, że już przychodzą duże transporty i już te siedem milionów maseczek mogliśmy porozwozić po szpitalach. Ja chcę wprowadzić już obowiązek noszenia maseczek w szpitalach, żeby się personel nie zakażał, żeby pacjenci mieli też większe bezpieczeństwo. I już mamy powoli ten komfort, że możemy to zrobić, bo te maseczki zwyczajnie mamy, bo docierają kolejne miliony"

  Tak, jest jak będzie więcej maseczek, to okaże się, że są dobre na wszystko.
 • Wszyscy czekali na transformację
  ...i upadek systemu Bretton Woods - teraz rozpaczają.
  Gdzie drwa rąbią - tam wióry lecą.

  https://www.economist.com/img/b/1280/721/85/sites/default/files/images/2014/06/blogs/economist-explains/20140705_blp503.jpg

  What was decided at the Bretton Woods summit
 • @Kmieć 09:46:29
  Warto podać dalej .Komentarz zablokowany przez youtube . Salute : https://www.cda.pl/video/494356043
 • @władek 09:59:58
  Szanowny Panie,

  Mam nadzieję, że tak jak Pan to podsumował: organizując obecny kabaret "walki z korona wirusem" międzynarodowe Elity/Liderzy (nie nazwałbym ich lichwiarzami) - posunęli się, być może - za daleko.
  Cóż jednak z tego?.
  ONI - nie mają nic do stracenia (kontrolują nasz świat - w taki czy inny sposób), a efekt końcowy, choć jeszcze nieznany -jest do przewidzenia!

  Niestety ludzkość jest jak stado bydła, nieświadomie podąża za Elitami.

  Co należałoby zrobić; jak należałoby przekonać ludzkośc - aby wszyscy zrozumieli rzeczywistość.
  Ile ta wojna pochłonie ofiar...? To są pytania - narazie bez odpowiedzi.

  Moim zdaniem, jesteśmy obecnie świadkami bezpardonowej wojny o kontrolę nad światem i ludzkością.

  Naszym wspólnym zadaniem - jest zrobić wszystko, aby ludzkość wreszcie dobrze zrozumiała:
  Jaki jest Nasz Świat; Kto nim rządzi - i w jakim celu.
  Jaka jest, będzie przyszłość ludzkości...?

  Niestety, większość ludzkości dzisiaj "żyje", telewizją, mediami i dniem dzisiejszym.
  A co będzie dalej - Quo Vadis Homine - kogóż to obchodzi.

  Ale...Niechaj żywi - NIGDY nie tracą nadziei.

  Pozdrawiam
 • "Moim...
  -----------
  "Moim zdaniem, jesteśmy obecnie świadkami bezpardonowej wojny o kontrolę nad światem i ludzkością."
  -----------
  Tak - to prawda a dowodem na to jest ponowne wykasowanie dwóch członków rodziny Kennedy'ch w tym dziecko. To jest zawsze jakieś ostrzeżenie w łonie tych od Szatana i opętanych przez tegoż Szatana.
  Wniosek?
  Najtragiczniejsze jest to, że prawdopodobnie po obu stronach tej walki mamy dzieci Złego - ponieważ oni na każdej barykadzie siedzą okrakiem.
 • @rumpelsiltskin 13:46:22
  Czytałam wypowiedż niemieckiego profesora z Bonn, który robił badania w niemieckim Wuhan tj. miasstecku, gdzie było najwięcej zarażeń. U nikogo z zarażonych nie było wirusa na klamce czy innych przedmiotach w domu. Kwestionuje on obecną paranoję na temat przenoszenia się tej śmiesznej zarazy.
 • @Pieniadze i Wlochy
  Troche poza tematemale byc moze daje to pewne wskazowki co do blokady polnocnych Wlochze znakiem zapytania .-Roczne obroty cosa nostry to 140 mld euro. Jest też najpotężniejszym bankiem z aktywami sięgającymi 65 mld euro. Ciekawe jest stwierdzenie Franciszka ze ,,mafie czeka pieklo jesli sienie poprawi ,,,-Mafia – największy biznes Włoch - Finanse - rp.pl
  www.rp.pl › Ekonomia › Finanse
  18 maj 2014 - O mafii na północy Włoch mówi się niechętnie albo wcale. ... Powszechnie uważano, że mafijne macki sięgają od południa do Rzymu, gdzie ... To dlatego włoscy ekonomiści twierdzą, że gospodarka ich kraju jest w zapaści, ..
 • Szanowni Państwo Admini...
  Chciałem wstawić posta na moim blogu, ale zastałem taki komunikat :

  Ostrzeżenie: potencjalne zagrożenie bezpieczeństwa

  Firefox wykrył problem i nie wczytał „admin.neon24.pl”. Witryna jest źle skonfigurowana lub zegar systemowy ma ustawioną nieprawidłową datę.

  Certyfikat witryny prawdopodobnie wygasł, co uniemożliwia nawiązanie bezpiecznego połączenia. Jeśli otworzysz tę stronę, atakujący będą mogli przechwycić informacje, takie jak hasła, adresy e-mail czy dane kart płatniczych.

  Co zrobić w takim przypadku?

  Zegar systemowy jest ustawiony na 6.04.2020. Upewnij się, że urządzenie ma ustawioną prawidłową datę, czas i strefę czasową w ustawieniach systemowych. Następnie spróbuj otworzyć witrynę „admin.neon24.pl” ponownie.

  Jeśli wskazania zegara systemowego są prawidłowe, to problem leży prawdopodobnie po stronie witryny i nie masz możliwości jego rozwiązania. Możesz powiadomić administratora strony o problemie.

  Więcej informacji…

  Witryny potwierdzają swoją tożsamość poprzez certyfikaty, które są ważne w określonym czasie. Certyfikat witryny „admin.neon24.pl” utracił ważność 4.04.2020.

  Kod błędu: SEC_ERROR_EXPIRED_CERTIFICATE

  Wyświetl certyfikat


  Co w związku z tym mam robić?
 • @Jan Paweł 11:09:56
  Piszę tutaj bo nie mogę również wejśę na pocztę ani na Zarządzaj kontem
 • @Jan Paweł 11:09:56
  Proszę spróbować wejść wpisując następujący adres portalu:
  http://neon24.pl. Wtedy powinny pojawić się wszystkie obrazki i możliwość wejścia w panel administrowania własnym blogiem. U mnie na przeglądarce Google to działa.
 • @jan pawel
  przestaw date tak jak chce system i zadziala ja tak zrobilem
 • Autor
  //Każdy Krok w Każdą Stronę – to Krok w Nicość.//

  (1) Gdybym mówił językami ludzi i aniołów, a nicości bym nie miał, stałbym się jak miedź brzęcząca albo cymbał brzmiący. (2) Gdybym też miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice, i posiadał wszelką wiedzę, i wszelką [możliwą] wiarę, tak iżbym góry przenosił, a nicości bym nie miał, byłbym niczym. (3) I gdybym rozdał na jałmużnę całą majętność moją, a ciało wystawił na spalenie, lecz nicości bym nie miał, nic bym nie zyskał. (4) Nicość cierpliwa jest, łaskawa jest. Nicość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą; (5) nie dopuszcza się bezwstydu, nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego; (6) nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą. (7) Wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma. (8) Nicość nigdy nie ustaje, [nie jest] jak proroctwa, które się skończą, albo jak dar języków, który zniknie, lub jak wiedza, której zabraknie. (9) Po części bowiem tylko poznajemy, po części prorokujemy. (10) Gdy zaś przyjdzie to, co jest doskonałe, zniknie to, co jest tylko częściowe. (11) Gdy byłem dzieckiem, mówiłem jak dziecko, czułem jak dziecko, myślałem jak dziecko. Kiedy zaś stałem się mężem, wyzbyłem się tego, co dziecięce. (12) Teraz widzimy jakby w zwierciadle, niejasno; wtedy zaś [zobaczymy] twarzą w twarz: Teraz poznaję po części, wtedy zaś poznam tak, jak i zostałem poznany. (13) Tak więc trwają wiara, nadzieja, nicość - te trzy: z nich zaś największa jest nicość .

  Na podstawie 1 Listu do Koryntian rozdział 13, wersy 1 - 13.
 • @jan 16:17:43
  Dzięki:-)
 • Brytyjski premier w szpitalu, na intensywnej terapii!
  “Boris Johnson has been moved into intensive care after his Covid-19 worsened, a spokesperson for No. 10 Downing Street said on Monday, a day after the PM was hospitalized for further tests! “

  https://www.rt.com/uk/485126-boris-johnson-coronavirus-icu/
 • @1abezmetki 03:06:16
  Czy to prawda, czy tez chwyt pod publiczke? On moze teraz sobie drinki pic i smiac sie jak go ludzie zaluja.
 • @Jan Paweł 11:28:31
  Ja też jestem zablokowana. Widzę że inni nie, bo strona się wyświetla. Auf wiedersein panie Zawisza.
 • @staszek kieliszek 07:06:28
  Też się na tym zastanawiałem. Wcale możliwe. Okazja na parę punktów więcej w popularności i uwiarygodnienia powagi sytuacji. PZDR
 • @wercia 09:01:45
  Witam Panią,

  Uprzejmie proszę wejść na Neon24.pl poprzez: http://neon24.pl

  Mam nadzieję, już wkrótce (może jeszcze dziś) rozwiążemy problemy.

  Ukłony i pozdrowienia
 • Co do WHO to ciekawe jest i to, że
  rekomenduje specyficzny program seksualizacji dzieci...
  http://kworum.com.pl/galeria/1/4165.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930